Dekoracje okien

Najbardziej niedocenianym elementem wyposażenia domu są z reguły dekoracje okienne. To one nadają wnętrzom domowej przytulności lub wyrafinowanego szyku. Na życzenie Klientów przygotowujemy rozwiązania uwzględniające nie tylko estetykę, ale także funkcjonalność dekoracji okiennych. Mamy świadomość, że stanowią wydatek często nieplanowany w budżecie i zmuszają Inwestorów do tymczasowych rozwiązań, które nie pozwalają ukończyć planowanej aranżacji na właściwym poziomie. Dlatego my, we Francuskiej Werandzie dekoracje okienne traktujemy jako jedną z niezbędnych części stylizacji wnętrza, uwzględniając ich rodzaj i planowany wygląd już na etapie przygotowania projektu.

Jak zacząć?

Zmierz dokładnie powierzchnię okna wraz z wnęką i parapetem oraz całą ścianę, na której się znajduje. Zrób wyraźne zdjęcie. Przygotowaną w ten sposób dokumentację wyślij do nas na adres projekty@francuskaweranda.pl wraz z danymi do kontaktu. W trakcie kolejnych dwóch dni nasz projektant skontaktuje się z Tobą w celu umówienia spotkania, na którym w komfortowych warunkach możliwe jest zapoznanie się z najnowszymi trendami w zakresie dekoracji okien.

Spotkanie pozwoli wybrać odpowiednie tkaniny – właściwe pod kątem struktury, gramatury, deseni, wzorów, kolorów. To okazja do określenia podstawowych zadań proponowanych rozwiązań. Pomagamy dobrać produkty w zależności od tego, czy mają stanowić wyłącznie element ozdobny i dopełnienie aranżacji wnętrza, czy mają także chronić pomieszczenie przed nadmiernym nasłonecznieniem i przegrzaniem. W trakcie spotkania nasi Klienci mogą poznać kalkulację i złożyć zamówienie. Odwiedzając nasz wrocławski lub warszawski showroom, można osobiście przekonać się o tym, jakiej jakości usługi świadczy Franc

uska Weranda. Poniżej przedstawiamy realizacje z przygotowanych dotychczas dekoracji okien. Podejmujemy się wykonania zleceń w prywatnych domach i mieszkaniach, hotelach restauracjach i w każdym pomieszczeniu, gdzie pragniecie uzyskać niepowtarzalny klimat, wprowadzając oryginalne i starannie dopracowane dekoracje okien.

Ile to kosztuje?

Po spotkaniu z projektantem otrzymasz kalkulację cenową, na którą składa się koszt tkaniny wraz z uszyciem. Wizyta projektanta, zebranie dokładnych pomiarów i montaż to usługi wliczone już w cenę. We Francuskiej Werandzie to standard.