Projektowanie Wnętrz – Na Twoją Miarę

W tym miejscu zapewne spodziewasz się przeczytać, że…. projektowanie wnętrz to nasza pasja i hobby, że oddajemy temu serce , że z pewnością każdy projekt zrobimy dla Ciebie na najwyższym poziomie.

I tak jest! Jednak dla nas to zaledwie część tego, co dostajesz we Francuskiej Werandzie w chwili projektowania wnętrz swojego domu. Dbając o najdrobniejs czy detal, jak naturalne światło, hobby domowników, czy nawet ich waga, zaprojektujemy nie tylko ściany, instalacje, podłogi ect., ale przede wszystkim Twój codzienny komfort. Opracujemy plan zagospodarowania i aranżacji przestrzeni, dopasowany do Ciebie! Zależy nam na harmonijnym połączeniu oryginalnej wizji estetycznej z wysokim stopniem funkcjonalności pomieszczeń.

Jak zacząć?

Skontaktuj się z kierownikiem biura Magdaleną Sawicką w celu umówienia spotkania z Projektantem w warszawskim showroomie. Mając na uwadze rosnące zainteresowanie usługami projektowania wnętrz przez naszych specjalistów posiadamy drugi (obok warszawskiego) showroom we Wrocławiu. Jeżeli w kilku słowach opowiesz nam czego poszukujesz, jaką realizację planujesz, zaproponujemy Ci spotkanie z właściwą osobą z naszego zespołu, dedykowaną Twoim wymaganiom i preferencjom stylistycznym.

Na spotkanie możesz przywieźć wszelką dokumentację, jaką posiadasz na temat planowanej inwestycji – dzięki temu rozmowa będzie bardziej merytoryczna. Pozwoli to również naszym projektantom pełniej zrozumieć indywidualne pomysły, preferencje, potrzeby i oczekiwania Klientów. Po takim wstępnym spotkaniu, jeżeli zdecydujesz się na współpracę z naszym biurem – załatwiamy formalności i ustalamy plan wizyt i spotkań projektowych. Prace nad kompleksową realizacją projektu, wraz z planami instalacji, układem funkcjonalno-przestrzennym, wizualizacjami oraz Listą Materiałów i Wyposażenia, potrwać mogą – w zależności od metrażu i stopnia zaawansowania projektu – od miesiąca wzwyż.

Działamy nie tylko w dwóch miastach w Polsce, gdzie znajdują się nasze showroomy. Nasi specjaliści zajmują się projektowaniem wnętrz dla osób zainteresowanych naszymi usługami z całego kraju. Jesteśmy w tej kwestii elastyczni i otwarci na propozycje ze strony Klientów.

Ile to kosztuje?

Cena wykonania usługi zawsze zależy ostatecznie od wielkości powierzchni i stopnia jej skomplikowania instalacyjnego. Koszt projektowania wnętrz obejmuje przedział cenowy od 150 zł/1m2 do 350 zł/1m2. Płatność następuje w dwóch częściach, przed rozpoczęciem zlecenia i po jego zakończeniu.