Stylizacja i Aranżacje Wnętrz – Bez Wychodzenia Z Domu

Usługa stylizacji wprowadzona została do oferty naszej warszawskiej pracowni w minionym roku. Adresujemy ją do wszystkich, którzy pragną dokonać pełnej metamorfozy swojego mieszkania, domu lub tylko zmienić pojedyncze aranżacje wnętrz, w konkretnych pomieszczeniach bez konieczności przeprojektowywania całej przestrzeni.

Stylizacja polega ona na daniu Ci możliwości skorzystania z fachowego doradztwa działu projektowego Francuskiej Werandy, otrzymaniu wizualizacji zamierzonych zmian oraz uzyskania unikalnej, przygotowanej specjalnie pod Twoje potrzeby Listy Zmian i Nowego Wyposażenia, dzięki której będziesz wiedzieć od czego zacząć, które z etapów są w przypadku Twojego wnętrza najważniejsze oraz ile będzie Cię kosztować cała zmiana. Otrzymasz także konkretne propozycje nowego wyposażenia, dostosowane stylistycznie do planowanej aranżacji wnętrz, w zakresie jaki oczekujesz, z możliwością kupienia go w jednym miejscu w szczególnie atrakcyjnych cenach.

Ile to kosztuje? Jak wygląda proces realizacji?

Pełna usługa stylizacji wnętrz wraz z doradztwem projektowym, analizą potrzeb Twoich i Twojej rodziny, przygotowaniem Lisy Zmian i Nowego Wyposażenia (LZiNW), dwoma wizualizacjami to koszt 1500 zł. Po podpisaniu krótkiej umowy, którą odsyłasz do nas w postaci scana na maila, będziemy potrzebowali około dwóch tygodni. W tym czasie aznalizujemy zamównie i omawiamy jego szczegóły z Tobą, wyznaczamy także nowe cele aranżacji wnętrz oraz przygotowujemy wizualizacje.

Po tym okresie Projektant wraca do Ciebie z Listą ZiNW oraz z wizualizacjami w celu omówienia przedstawionej propozycji aranżacji wnętrz. Jeżeli wszystko jest dla Ciebie jasne, a Lista odpowiada Twoim oczekiwaniom, przechodzimy do następnego etapu, jakim jest realizacja zamówień odnośnie wyposażenia. W chwili, kiedy zdecydujesz się na ich realizację we Francuskiej Werandzie, zwracamy Ci koszt do 500 zł z zapłaconej wcześniej usługi stylizacji.

Jak zacząć?

Prześlij do nas maila na adres: projekty@francuskaweranda.pl odręcznie wykonany rysunek pomieszczenia, w którym zamierzasz zmienić aranżację wnętrza, wraz z dokładnymi wymiarami każdej ze ścian. Ujmij na wrysowanych ścianach wszystkie okna, grzejniki oraz zaznacz, gdzie znajdują się poszczególne strony świata (wschód, zachód, północ, południe).

Do rysunku dodaj krótki opis tego, co dziś w obecnej aranżacji wnętrza nie podoba Ci najbardziej, co Ci przeszkadza oraz dołącz po minimum jednym zdjęciu każdej ze stron pomieszczenia. Takie zgłoszenie wyślij na podanego wyżej maila z tematem wiadomości – „Usługa Stylizacji Wnętrz – imię i nazwisko – miejscowość”. Nie zapomnij podać do siebie dokładnych namiarów wraz z aktualnym numerem telefonu. Nasz projektant skontaktuje się z Tobą w przeciągu 2 dni od daty wysłania takiego zgłoszenia w celu potwierdzenia rozpoczęcia usługi i przesłania Ci podpisanego przez nas formularza umowy.

Pamiętaj, że dla nas najważniejsze na wstępnym etapie są powyższe dane, o które prosimy – bez nich nie będziemy w stanie zagwarantować Tobie faktycznie takiej pomocy, jak byśmy chcieli i nie będziemy mogli rozpocząć usługi.